...:::Szlachetna Paczka:::...
Dodane przez admin dnia Grudzień 07 2019 15:19:00Zbliżają się Święta, a przed nimi realizowany jest ogólnopolski projekt ,,Szlachetna Paczka”, w którym, w tym roku za sprawą koordynatorki Pani mgr Iwony Radosz-Kowackiej wzięła udział również nasza Szkoła.
Ponad dwustu uczniów wspartych przez nauczycieli m.in. Panią mgr Katarzynę Dziwińską zaangażowało się w proces tworzenie paczek dla Pana Aleksandra.
W nich znalazły się wszelkie potrzebne mu rzeczy, zakupiono również opał. Podarunki zostały dostarczone przez koordynatorkę oraz przewodniczącego szkoły, który zapewnił bezpłatny transport. Towarzyszyli im uczniowie naszej placówki, miejmy nadzieję przyszli wolontariusze ,,Szlachetnej Paczki”.
Dziękujemy tym, którzy w życiu kierując się mottem ,,Prawdziwym bogactwem człowieka jest całe dobro jakie czyni dla świata” ofiarowali swój czas i pieniądze, by sprawić radość drugiej osobie.
Gratulujemy postawy, życzymy zdrowych, pogodnych Świąt i by zawsze na waszej drodze pojawiali się ludzie gotowi wyciągnąć pomocną dłoń.Rozszerzona zawartość newsa