Strona Główna


Dyrekcja


Nauczyciele


Kontakt


Galeria szkolna


Gazetka szkolna


Filmy OnLine


Linki


BIP


Projekty Unijne

MENU GŁÓWNE
Strona Główna
Patron Szkoły
Historia Szkoły
Ceremoniał Szkolny
Kontakt

Typy Szkół
Dokumenty Szkolne

Dyrekcja
Nauczyciele
Wychowawcy klas

Sponsorzy Szkoły
Linki
SZKOŁA
Pedagog Szkolny
SzOK
Samorząd uczniowski

Kalendarz roku szkolnego
Zebrania z rodzicami

BELFER
Karta rozliczeniowa - WORD
Karta rozliczeniowa - EXCELL
Karta rozliczeniowa - PDF

Karta obserwacji
Wytyczne do obserwacji
Materiały pomocnicze
Egzaminator - formularz
Egzaminator - wniosek
DLA UCZNIÓW
Czas Trwania Zajęć
Karta obiegowa
Przyjęcie do liceum - wniosek
Przyjęcie do szkoły - wniosek
Duplikat świadectwa - wniosek
Duplikat legitymacji - wniosek
MATURA
Harmonogram egzaminów
Informatory
Egzamin maturalny
Arkusze egzaminacyjne
J. Polski (Egzamin ustny) - stary
Organizacja i przeprowadzanie
FAQ - Matura

SŁUCHACZE LO
Plan zjazdów LO
OFERTY PRAKTYK / PRACY
TAURON
EDUKACJA ZAWODOWA

EGZAMIN ZAWODOWY

Formuła 2012, 2017, 2019

Deklaracja 2012
Deklaracja 2017
Deklaracja 2019
FAQ


PRAKTYKI - TECHNIKUM
Harmonogram praktyki zawodowej
KURSY
Dziennik praktyki zawodowej
Kursy - terminy
KURSY OŚRODKI
Gliwice
Olkusz
Kluczbork
Zielona Góra

WYŻSZE UCZELNIE
Wyższe Uczelnie
ADMINISTRACJA STRONY
Administracja
Kontakt z Administracją
RODO
Ochrona Danych Osobowych
...:::Wychowawcy klas:::...



Wychowawcy klas w roku szkolnym 2021/2022



Technikum nr 1

 Klasa 
 Zawody 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 I TEUP 

 Technik ekonomista
Technik usług fryzjerskich
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr Janoszka Aneta 

 I TL 

 Technik logistyk 

 mgr Stelmach Anna 

 I TME 

 Technik mechatronik
Technik elektryk
 

 mgr Sitkowska Ewa 

 II TL 

 Technik logistyk 

 mgr Pisarska Edyta 

 II TMB 

 Technik mechatronik
Technik budownictwa
 

 mgr Brewka Katarzyna 

 II TEU 

 Technik elektryk
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr Janocha Małgorzata 

 II TPEk 

 Technik pojazdów samochodowych
Technik ekonomista
 

 mgr Wolińska Joanna 

 III TLP5 

 Technik logistyk
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr Kwiatkowska Beata 

 III TL5 

 Technik logistyk 

 mgr Sobolewski Zbigniew 

 III TMBU5 

 Technik mechatronik
Technik usług fryzjerskich
Technik budownictwa
 

 mgr Borówka Joanna 

 III TEAEk5 

 Technik elektryk
Technik automatyk
Technik ekonomista
 

 mgr Uchnast Aneta 

 III TEP4 

 Technik elektryk
Technik pojazdów samochodowych
 

 mgr inż. Wieczorek Justyna 

 III TAU4 

 Technik automatyk
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr Kaleta Grażyna 

 III TL4 

 Technik logistyk 

 mgr Grygiel Milena 

 III TEk4 

 Technik ekonomista 

 mgr Pasek Agnieszka 

 III TM4 

 Technik mechatronik 

 mgr Nowak Adriana 

 IV TPF 

 Technik pojazdów samochodowych
Technik usług fryzjerskich
 

 mgr Piskorska-Hepner Małgorzata 

 IV TEB 

 Technik elektryk
Technik budownictwa
 

 mgr Mondraszek-Gruszka Marta 

 IV TL 

 Technik logistyk 

 mgr Kwiatkowska Iwona 

 IV TEk 

 Technik ekonomista 

 mgr Słabosz Teresa 

 IV TM 

 Technik mechatronik 

 mgr inż. Wieczorek Marcin 




Branżowa Szkoła I Stopnia

 Klasa 
 Zawody 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 I WZ 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Miszczyk Małgorzata 

 II WZ 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Rogacka Agata 

 III WZp 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Zasuń Dorota 

 III WZg 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Kowalczyk Grażyna 

 III FMg 

 Oddział wielozawodowy 

 mgr Nędza Jerzy 




I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

 Klasa 
 Nazwisko i imię wychowawcy 

 III LOA  

 mgr Zjawiona Olga 





REFORMA EDUKACJI
Reforma edukacji
KASA POŻYCZKOWA
Wniosek
Deklaracja przystąpienia
Rozliczenie konta
WSPÓŁPRACA



POROZUMIENIA
WKU Częstochowa
JW Opole
JW Tarnowskie Góry
Certyfikat - JW Opole
Umowa KPP Myszków
Facebook
MAM ZAWÓD MAM PRACĘ

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ
Najnowszy Album


Inauguracja roku szkolnego na Jasnej Górze
YOU TUBE
KANAŁ


NASZEJ SZKOŁY

Design by CeRNoBiL Powered by PHP-Fusion 16056393 Unikalnych wizyt